ورق پلکسی گلاس ایرانی|تفاوت پلکسی گلاس و اکریلیک


ورق پلکسی گلاس ایرانیورق پلکسی گلاس ایرانی چیست؟

پلکسی گلاس که اکریلیک نیز نامیده می شود ، یک ترموپلاستیک بر پایه نفت است. ورق پلکسی گلاس ایرانی در برابر خرد شدن مقاوم تر است ، سبک تر و ارزان تر از شیشه است.

واقعیت این است که وقتی تفاوت بین پلکسی گلاس و اکریلیک را در نظر می گیرید ، بسیار شبیه به یکدیگر هستند. اما چند تفاوت قابل توجه وجود دارد.

ورق پلکسی گلاس ایرانی نوعی ورق اکریلیک شفاف است و به طور خاص به عنوان اصطلاح عمومی برای اشاره به چند محصول مختلفی که با نام های مختلف تولید می شوند ، از جمله پلکسی گلاس ، نام اصلی با نام تجاری استفاده می شود.

اکریلیک چیست؟

اکریلیک یک هموپلیمر ترموپلاستیک شفاف است. به عبارت دیگر ، این نوعی پلاستیک است ، به طور خاص ، پلی متیل متاکریلات (PMMA). اگرچه این ماده اغلب به صورت ورق به عنوان جایگزین شیشه استفاده می شود ، اما در انواع دیگر برنامه ها از جمله رزین ریخته گری ، جوهر و پوشش ، دستگاه های پزشکی و سایر موارد نیز استفاده می شود.

در حالی که خرید شیشه ارزان تر و آسان تر از اکریلیک قابل بازیافت است ، ورق پلکسی گلاس ایرانی نسبت به شیشه قوی تر ، مقاوم در برابر خرد شدن و مقاومت در برابر عناصر و فرسایش است. بسته به نوع تولید ، می تواند از خراش بیشتری نسبت به شیشه داشته باشد یا در برابر خراش و ضربه بسیار مقاوم باشد.

بنابراین ، تفاوت بین پلکسی گلاس و اکریلیک چیست؟

اگر تفاوت بین پلکسی گلاس و ورق های اکریلیک را در نظر دارید ، واقعیت این است که شباهت ها بیشتر از تفاوت ها هستند. به طور معمول ، محصولات پلکسی گلاس و اکریلیک که از آن ها به عنوان پلکسی گلاس یاد می شود ، کیفیت های بسیار مشابهی دارند. به طور معمول ، تنها تفاوت در روش تولید این دو محصول است. ورق های اکریلیک معمولاً با استفاده از یکی از دو روش اکستروژن یا ریخته گری سلول تولید می شوند. اکریلیک اکسترود شده با استفاده از فرآیند اکستروژن ، همانطور که از نامش پیداست ، تولید می شود. اکریلیک به طور مداوم اکسترود می شود و ورق های اکریلیک ایجاد می کند.


سلام شرکت نوین کاران آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. info@novinkaran.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

درباره ما

شرکت نوین کاران در زمینه متعلقات پلی کربنات، خدمات چاپ فلت بد، ورق پلکسی گلاسی و .... است.از اهداف این مجموعه تولید و عرضه محصولات با کیفیت است تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند

 

آخرین اخبار

تماس با ما

آدرس : تهران ،خیابان پامنار،بعد از بن بست لاریجانی،پاساژ احسانی،پلاک 300
بخش فنی: 09125049160
وحیدجو  09191191599 

ایمیل : info@novinkaran.com

موقعیت ما

© مهر 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مجموعه نوین کاران محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT