گرده ماهی

گرده ماهی|خرید و فروش پروفیل های گرده ماهی


گرده ماهی

گرده ماهی

گرده ماهی پروفیلی است که انواع مختلفی دارد. از گرده ماهی به منظور نصب پارکت استفاده می شود. پروفیل های گرده ماهی از لحاظ جنس انواع مختلفی دارند. برخی از آن ها از جنس HDF برخی MDF و برخی از آن ها ممکن است از جنس فلز باشند. از گرده ماهی بیشتر در قسمت هایی استفاده می شود که اختلاف سطح دارند. هم چنین از پروفیل گرده ماهی به منظور پوشاندن تقاطع یا میانه دو شی مثل پارکت ، کف پوش ، موکت و ... و هم چنین پوشاندن بخش های انتهایی نیز استفاده می شود. این کار به این علت صورت می گیرد که بین و میانه دو قطعه موکت و پارکت که نمای زیبایی ندارند را از بین ببرد. این نوع پروفیل در رنگ بندی مختلف قابلیت آنادایز شدن دارد تا بتواند با رنگ پارکت یا موکت شما هماهنگ شود. عملیات آنادایز شدن ، باعث می شود که نمای پارکت ها و پروفیل شما زیباتر گردد و هم چنین سبب مقاومت و استحکام بیشتر آلمینیوم می شود.

این پروفیل ها حالت نیم دایره ای شکلی دارند که همین موضوع سبب زیبایی بیشتر گرده ماهی می شود. همان طور که می دانید و مشخص است بخش های بین پارکت ها جلوه و نمای قشنگی ندارد و شما می توانید با استفاده از پروفیل گرده ماهی زیبایی خاصی به کف پوش خود ببخشید. 

قیمت پروفیل گرده ماهی

در حقیقت قیمت این پروفیل بستگی به متراژ دارد و با توجه به متر طول حساب می شود. البته شما می توانید این پروفیل را با قیمتی مناسب و کیفیتی مطلوب از ما تهیه کنید. برای این کار می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را در این خصوص راهنمایی کنند.

چگونگی نصب پروفیل گرده ماهی

برای نصب این پروفیل دو روش وجود دارد. روش اول با استفاده از چسب و روش دوم با استفاده از پیچ می باشد. تفاوت این دو روش فقط در لوازم نصب آن می باشد. در واقع در هر دو روش مقاومت پروفیل حفظ می شود و به پروفیل ها و پارکت ها هیچ آسیبی نمی رساند. در هر دو روش کف پوش شما نمایی زیبا خواهد داشت. 


سلام شرکت نوین کاران آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. info@novinkaran.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

درباره ما

شرکت نوین کاران در زمینه متعلقات پلی کربنات، خدمات چاپ فلت بد، ورق پلکسی گلاسی و .... است.از اهداف این مجموعه تولید و عرضه محصولات با کیفیت است تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند

 

آخرین اخبار

تماس با ما

آدرس : تهران ،خیابان پامنار،بعد از بن بست لاریجانی،پاساژ احسانی،پلاک 300
بخش فنی: 09125049160
وحیدجو  09191191599 

ایمیل : info@novinkaran.com

موقعیت ما

© مهر 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مجموعه نوین کاران محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT