نرده و حفاظ استیل


نرده و حفاظ استیل

نرده و حفاظ استیل یک سیستم جوش خورده است که برای پاسخگویی به الزامات مرزبندی عابر پیاده کم خطر و تحقق طیف وسیعی از برنامه ها از جمله: زمین های ورزشی ، مزرعه گل ها ، پارک ها یا باغ ها و حتی اطراف درختان طراحی شده است. نرده و حفاظ استیل همچنین به عنوان یک راه حل دائمی یا موقت ، با موفقیت در اطراف مجسمه ها و اشیا مورد علاقه خاص مردم استفاده شده است. یک محصول همه کاره است که فقط توسط معمار یا مشاور آن محدود می شود.

نرده و حفاظ استیل برای سهولت نصب طراحی شده است. با استفاده از پانل حصار پله ای به راحتی با تغییرات سطح کنار بیایید. نصب پنل مستقل را ارائه می دهد ، هر بخش از نرده ها به جفت پست های مستقل خود نصب شده است. این ویژگی باعث کاهش هزینه های جاری و هزینه های نگهداری می شود. در شرایط بعید که یک نرده و حفاظ استیل به دلیل آسیب تصادفی یا عمدی نیاز به تغییر داشته باشد ، روند کار ساده و سریع است. 

هنگام نصب نرده های فولادی ، جلوگیری از زنگ زدگی باید همیشه مورد توجه قرار گیرد. مواد و روش های استفاده شده تأثیر زیادی در طول عمر نرده شما خواهد داشت.

یکی از بهترین راه های محافظت در برابر خوردگی ، گالوانیزه شدن با حفره گرم است: فرایندی که در آن تمام سطح حصار به روی ذوب شده آغشته می شود و آن را کاملاً پوشش می دهد. این یک محافظت از مانع بین فلز و محیط اطراف آن است.

مقالات پیشنهادی: چاپ فلت بد ، آسمان مجازی ، سقف mdf 

علوم گالوانیزاسیون

بدون حفاظت ، فولاد به مرور زمان به دلیل شرایط جوی زنگ می زند ، درجه خوردگی بستگی به محیطی دارد که محصول در آن قرار دارد. فولاد عمدتا از آهن ساخته می شود و زنگ زدگی یک اکسید آهن است (به طور معمول یک اکسید قرمز) که تشکیل می شود توسط واکنش کاهش و اکسیداسیون آهن و اکسیژن ، در حضور رطوبت.

گالوانیزه سازی در حفظ حصار شما بسیار موثر است زیرا خوردگی روی ، که از فلز پایه محافظت می کند ، بسیار کند است. یک خراش عمیق در سطح روی ، فلز زیرین را در معرض قرار می دهد. در این مکان یک سلول گالوانیک تشکیل شده است ، روی در اطراف آن خوردگی ایجاد می کند اما همچنان از فلز محافظت می کند ، فرایندی که به عنوان محافظت کاتدی شناخته می شود. روی به عنوان آند عمل می کند و الکترون های آزاد را فراهم می کند ، یون های خود را قربانی می کند و فلز کم فعالیت زیر آن را از زنگ زدگی حفظ می کند. بنابراین یک پوشش روی "محافظت " را ایجاد می کند.

سایر روش های محافظتی شامل رنگ آمیزی یا پوشش پلاستیکی است ، اما اگر فقط به عنوان روش محافظت استفاده شود و مستقیماً بر روی لایه فولادی استفاده شود ، این اشکالات جدی دارد. در صورت آسیب دیدگی ، این پوشش های پایین ممکن است از بین بروند ، و غیر قابل اعتماد هستند و نیاز به نگهداری مداوم دارند.


سلام شرکت نوین کاران آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. info@novinkaran.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

درباره ما

شرکت نوین کاران در زمینه متعلقات پلی کربنات، خدمات چاپ فلت بد، ورق پلکسی گلاسی و .... است.از اهداف این مجموعه تولید و عرضه محصولات با کیفیت است تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند

 

آخرین اخبار

تماس با ما

آدرس : تهران ،خیابان پامنار،بعد از بن بست لاریجانی،پاساژ احسانی،پلاک 300
بخش فنی: 09125049160
وحیدجو  09191191599 

ایمیل : info@novinkaran.com

موقعیت ما

© مهر 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مجموعه نوین کاران محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT