محافظ تلویزیون


امروزه با توجه به گران قیمت بودن تلویزیون ها و ضخامت کم آن ها باید در نگهداری آن ها بیشتر دقت کنیم.تلویزیون های ال ای دی امروزه دارای ضخامت بسیار کمی هستند و مقاومت آن ها از تلویزیون های قدیمی بسیار کمتر می باشد.صفحه نمایش تلویزیون های امروزی بسیار حساس و شکننده می باشد و صفحه نمایش  یا همان پنل اگر آسیبی ببیند تلویزیون دیگر ارزشی ندارد.

بیشتر شرکت ها صفحه تلویزیون شما را گارانتی نمی کنند و صفحه نمایش قتبل تعمیر نمی باشد.برای جلوگیری از این حوادث شما می توانید از محافظ تلویزیون استفاده  کنید.زیرا صفحه نمایش با هر برخورد هر وسیله ای امکان ضرب دیدن را دارد.با استفاده از محافظ تلویزیون خیال شما از بابت تلویزیون راحت می شود و کودکان شما به راحتی می توانند به بازی خود ادامه دهند و نگرانی ای .وجود  نخواهد داشت.

محافظ تلویزیون وسیله ای طلق مانند و شیشه ای می باشد که بر اساس اینچ مخصوص تلویزیون شما بر روی ان قرار می گیرد و از آن در برابر ضربه-خراش-اثر انگشت و... محافظت می کند.

محافظ ها دارای شفافیت بالایی هستند و علاوهتصویر را نیز بر امنیت تلویزیون شما کیفیت  تصویر را نیز حفظ می کند.این محافظ ها نشکن هستند و باعص تاریکی رنگ های صفحه نمایش نخواهند شد.

ویژگی محافظ تلویزیون خوب:

  • سبک بودن. زیرا محاقظ سنگین به تلویزیون فشار وارد می کند.
  • نباید بر روی زیبایی تلویزیون تاثیر بگذارد.
  • نباید با چسب بر روی تلویزیون شما قرار بگیرد.
  • نسبت به ضربه باید مقاوم باشد.
  • باید با صفحه تلویزیون کمی فاصله داشته باشد و کیپ آن نباشد.
  • باید از اثرات اشعه ی فرابنفش جلوگیری کند.زیرا بر بیننده اثرات نامطلوبی وارد می کند.

شرکت نوین کاران انواع محافظ تلویزیون را در هر ابعاد و اینچ متناسب با تلویزیون شما تولید می کنید و می توانید با تماس و یا ارتباط با پشتیبانی واتساپ سفارش خود را ثبت نمایید.


سلام شرکت نوین کاران آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. info@novinkaran.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

درباره ما

شرکت نوین کاران در زمینه متعلقات پلی کربنات، خدمات چاپ فلت بد، ورق پلکسی گلاسی و .... است.از اهداف این مجموعه تولید و عرضه محصولات با کیفیت است تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند

 

آخرین اخبار

تماس با ما

آدرس : تهران ،خیابان پامنار،بعد از بن بست لاریجانی،پاساژ احسانی،پلاک 300
بخش فنی: 09125049160
وحیدجو  09191191599 

ایمیل : info@novinkaran.com

موقعیت ما

© مهر 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مجموعه نوین کاران محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT