سقف کاذب


سقف کاذب

مزایای سقف کاذب بسیار است. نصب سقف کاذب در محل کار یا خانه خود روشی جدید برای پنهان کردن اجزای سازه ای مانند کانال های لوله و کابل هایی است که ترجیح می دهید دور از چشم شما باشد. اما مزایای سقف کاذب فراتر از فقط بهبود نمای داخلی اتاق است. در اینجا مزیت کاربردی و یک ظاهر طراحی اضافی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

دسترسی راحت تر به اجزای سازه ای

علاوه بر مخفی کردن لوله ها و سیم کشی ، پانل های سقف کاذب دسترسی به این اجزای سازه ای را در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر آسان می کنند. پانل ها یا کاشی ها را می توان برای انجام تعمیرات به سادگی به یک طرف بالا برد و بعد از اتمام کار دوباره در جای خود قرار گرفت.

عایق صدا بهبود یافته است

انواع خاصی از کاشی های سقفی طوری طراحی شده اند که با کاهش صدا از بالا ، عایق صدا را بهبود می بخشند.

افزایش بهره وری انرژی

سقف کاذب ارتفاع سقف فضای داخلی را کاهش می دهند و در نتیجه فضای مورد نیاز برای گرم شدن را کاهش می دهند. نتیجه بهبود عایق ، میزان استفاده کمتری از انرژی است.

فضای داخلی روشن

انتخاب طرح کاشی و پانل های سقفی می تواند با ایجاد تأثیر از فضای بیشتر یا افزایش روشنایی ، بر عملکرد یک فضا تأثیر بگذارد. به عنوان مثال ، پانل های سفید رنگ به لطف کیفیت بسیار انعکاسی آن ، برای زیبایی اتاق داخلی کار می کنند.

بهداشت

برای آن دسته از محیط های مرطوب مانند آشپزخانه و حمام ، سقف کاذب را می توان با درمان های ضد میکروبی با فرمول خاص درمان کرد تا با کاهش رشد و شکل گیری کپک و باکتری ، نگرانی های بهداشتی را بهبود بخشد.

قابل تنظیم

کاشی های سقفی معلق در تعداد بی شماری از طرح ها ، مواد و رنگ ها متناسب با ظاهر و سبک دلخواه انواع فضای داخلی موجود است.

برای بهره مندی از مزایای ذکر شده در بالا در داشتن سقف های کاذب ، باید به درستی نصب شوند تا مطابق با استانداردها و مقررات صنعت باشد. این نیاز به مهارت و تجربه یک پیمانکار حرفه ای سقف دارد.

در سقف های طراحی ، ما مشاوره حرفه ای شایسته ای ارائه می دهیم و مواد با کیفیتی را برای اطمینان از بالاترین رضایت مشتری ارائه می دهیم. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا سقف های کاذب را به سرعت و به طور کارآمد نصب کنید تا حداقل اختلال در پروژه شما ایجاد شود.
 


سلام شرکت نوین کاران آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. info@novinkaran.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

درباره ما

شرکت نوین کاران در زمینه متعلقات پلی کربنات، خدمات چاپ فلت بد، ورق پلکسی گلاسی و .... است.از اهداف این مجموعه تولید و عرضه محصولات با کیفیت است تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند

 

آخرین اخبار

تماس با ما

آدرس : تهران ،خیابان پامنار،بعد از بن بست لاریجانی،پاساژ احسانی،پلاک 300
بخش فنی: 09125049160
وحیدجو  09191191599 

ایمیل : info@novinkaran.com

موقعیت ما

© مهر 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مجموعه نوین کاران محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT